Reference

 

 

                                         Škoda Superb, Caravella Limousine service

Engeser Německá vlajka

Se službami pana Přibyla jsme naprosto spokojeni již řadu let a můžeme jej jedině doporučit. Dlouholetá spolupráce s touto firmou je důkaz kvalitních služeb v zajišťování přepravy expresních zásilek v tuzemsku i do zahraničí, a samozřejmě zajišťování letištní přepravy našich firemních návštěv. Celkový přístup bychom hodnotili jako vysoce nadstandardní, a co oceňujeme opravdu nejvíce, je jeho ochota, časová dostupnost i dochvilnost, a jeho vozový park, který je natolik dostačující, že vyhoví jakékoliv poptávce! Pan Přibyl se svým vozem má vždy to správné řešení pro jakékoliv zadání přepravy:  Za firmu Engeser tedy velké ANO a určitě budeme i dále spolupracovat. 

                                                                           Ředitelka Sabine Nehls

 

Česká vlajka   

Spolupráci s firmou ,,Caravella" konkrétně s panem Karlem Přibylem můžeme doporučit všem, kteří zvažují spolehlivou letištní a hotelovou přepravu klientů.    Náš Hotel Chateau Herálec využívá kvalitních  služeb firmy ,,Caravella" takřka od svého založení. Důvody, proč se obrátit na tuto službu jsou následující: Časová flexibilita, smluvní a dostupné ceny, ochota a osobní přístup k zákazníkovi, okamžitá reakce na jakýkoliv požadavek, a samozřejmě komfortní a pohodlné vozy vyhovující pro hotelovou klientelu.

Spolupráce s touto firmou se vám určitě vyplatí!                          

Recepce Jakub Kokoška

  

Škoda Superb, Caravella Limousine service

 Japonská vlajka

Služby firmy Caravella  využíváme k pracovním i soukromým účelům pro přepravu našich zaměstnanců i návštěv především na letiště a zpět. Jsme spokojeni s profesionálním a ochotným přístupem, nabízeným vozovým parkem a odpovídajícími cenami.    

Spolupráci s panem Přibylem a firmou Caravella můžeme doporučit.   

Asistentka Kristýna Zezulová

 

 

 

 

  Kanadská vlajka

Tímto bychom chtěli poděkovat panu Karlu Přibylovi za skvěle odvedenou práci,vstřícnost,ochotu,výbornou komunikaci a rychlou realizaci svozu rozsáhlé zahraniční návštěvy z celého světa z letiště Praha.Pan Přibyl dokázal vždy správně načasovat vyzvednutí jednotlivců i skupin na letišti, tak aby byli včas dopraveny do Jihlavy na firmu,kde se konal den otevřených dveří pro naše firemní klienty z celého světa.Díky profesionálnímu přístupu a nadšení pro dobře odvedenou práci využijeme služby pana Karla Přibyla i na další meeting.Doporučujeme všem,kteří zvažují přepravu svých klientů.   

Jednatelka Markéta Brodinová

 

 

 

 

 

Česká vlajka

Služby firmy Caravella využíváme k firemním i soukromým účelům, hlavně  k přepravě zaměstnanců a firemních klientů na letiště zejména do Prahy a do Vídně. Na pana Karla Přibyla je 100% spolehnutí co se týče dlouhodobé, ale i náhlé expresní rezervace transferů. Je s ním pohodová, bezpečná jízda, ale hlavně co bych rád připomenul, je s ním bezvadná komunikace a dohoda.

Za naší firmu děkujeme, a budeme dál spolupracovat.                                                 

Majitel  Radek Fiala

 

 

 

 

V roce 2015 jsme začali spolupracovat s panem Karlem Přibylem a firmou ,,Caravella" na základě velmi dobrých referencí a můžeme jen potvrdit,že se jedná o velice spolehlivou firmu.jeho vozový park nabízí pohodlnou přepravu na letiště,na hotel,ale i do zahraničí na dálkové trasy.Ochota,spolehlivost,dobré ceny a pohodlná jízda jsou hlavní devizou této firmy.Od firmy Püschel má naše 100% doporučení a těšíme se na další spolupráci.  

Automatizační Technika Püschel 

    
                                          

 

Finská vlajka¨

Česká vlajka

Rakouská vlajka 

Chtěla  bych Vám poděkovat za transport, který jste nám ochotně zajistil pro naše zahraniční kolegy.

Vše proběhlo v pořádku a na dopravu jsme se mohli vždy spolehnout.Komunikace s Vámi je na výborné úrovni a děkuji, že jste nám vyšel v mnoha ohledech vstříc.Na Vaši firmu se můžeme spolehnout a do budoucna

Vašeslužby určitě ještě využijeme. 

Adéla Tlustošová

Stora Enso Wood Products Zdirec

 

           

India Embassy Prague